Keramické bazény

Technológia

Karbon-keramická technológia používa rovnaký vysokoodolný materiál, aký sa využíva v leteckom, automobilovom či jachtárskom priemyle. Vďaka nemu sú bazény mimoriadne pevné a trvácne. Keramická technológia je jedinečná originálna a patentovaná spoločnosťou Compass pools. Bazény sú vyrábané s keramickým jadrom, karbónovými výstužami a systémom všetkých vrstiev, z ktorých sú zložené, umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž bez betónovej základovej dosky počas niekoľkých dní. {/jb_iconic_tag}

VRSTVY BAZÉNA 3D prierez jednotlivými vrstvami bazéna:

SAMOČISTIACI BAZÉNOVÝ SYSTÉM VANTAGE®

VANTAGE® je automatický systém, ktorý pomocou trysiek postupne ženie nečistoty od bočných stien, cez celé dno až ku dnovej výpuste. Tento proces je prebieha súčasne s filtračným režimom a priebežne čistí bazén od mechanických nečistôt.

VANTAGE® je účinnejší než akýkoľvek bazénový vysávač, navyše pracuje úplne sám vo vopred nastavených časových intervaloch.

Samočistiaci bazén vyzerá ako každý iný, len na stenách a dne bazéna je navyše systém nenápadných trysiek, ktoré sa v prevádzke postupne vysúvajú.

Trysky sú dodávané v troch farebných variantách, aby ladili s farbou bazéna.

 

KRYTY ROLLO

Integrovaný, lamelový roletový kryt Rollo Cover je určený pre bazény Compass. Zabezpečuje maximálnu efektívnosť a bezpečnosť vášho keramického bazénu. Solárne lamely zachytávajú slnečnú energiu a využívajú ju na ohrev vody v bazéne o 4 až 8 °C, v závislosti na ročnom období.

Charakteristiky roletového zakrytia Rollo Cover

V každej komore krytu Rollo Cover, je uložený mechanizmus s vodiacimi kolesami. Ak sa roletové prekrytie automaticky vysúva alebo zasúva, všetky lišty sú jemne navíjané okolo valca z nehrdzavejúcej ocele. Tento proces je možný vďaka sofistikovanému trúbkovému motoru, nachádzajúcemu sa v hriadeli navíjacieho valca. Po otvorení prekrytia Rollo Cover sa lišty ponoria pod hladinu vody za pevným panelom s rovnakou farbou ako majú steny bazéna.

 

 

Máte záujem o riešenie od nás? Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Bazény a bazénová technológia:
RASTISLAV ŽUCHOVSKÝ: mobil 0903 643 332
Garážové brány a motorizácia brán:
LUKÁŠ ŽUCHOVSKÝ: mobil 0903 405 766
Konateľ spoločnosti:
ING. JÁN ŽUCHOVSKÝ: mobil 0903 762 419
 
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Back to top
Back to top